O nas

Szanowni Państwo!

 

Mam przyjemność przedstawić Państwu Śląskie Centrum Urologii "Urovita" - jest to nowoczesny szpital o urologicznym profilu działalności z pełnym zakresem możliwości diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych.

Szpital powstał w budynku istniejącego od ponad 50 lat chorzowskiego oddziału urologii.

Budynek przebudowano  i wyremontowano dostosowując go do standardów unijnych.

Zajmujemy się leczeniem chorób układu moczowego i męskich narządów płciowych obejmując opieką kobiety i mężczyzn.

Wszyscy lekarze pracujący w ośrodku posiadają specjalizację z urologii oraz wieloletnie doświadczenie diagnostyczne i zabiegowe. Pielęgniarki to świetnie wyszkolony zespół z dużym doświadczeniem urologicznym.

Szpital wyposażony jest w najwyższej klasy sprzęt medyczny wspomagający diagnozowanie oraz leczenie chorób układu moczowego. Nasza misja zawiera się w haśle "Wszystko dla chorych".

dr n. med. Andrzej Szurkowski 
Ordynator

Zakres działalności medycznej:

  • Prowadzimy diagnostykę ultrasonograficzną, radiologiczną.
  • Prowadzimy badania profilaktyczne w kierunku nowotworów układu moczo-płciowego (rak nerek, pęcherza i gruczołu krokowego).
  • Diagnozujemy i leczymy zachowawczo i operacyjnie choroby stercza, a przy odpowiednich wskazaniach wykonujemy jego badanie inwazyjne jakim jest biopsja stercza z badaniem histopatologicznym.
  • Leczymy kompleksowo kamicę moczową metodami małoinwazyjnymi jak kruszenie falą pozaustrojową (ESWL), ureteroskopowo i renoskopowo (URSL i PCNL). Zabiegi wykonywane są zarówno ambulatoryjnie jak i stacjonarnie z możliwością pełnego znieczulenia.
  • Wykonujemy radykalne operacje onkologiczne w zakresie całego układu moczowego.
  • Diagnozujemy i leczymy (np. operacje z użyciem nowoczesnych taśm) zaburzenia w nietrzymaniu moczu oraz inne choroby utrudniające oddawanie moczu z ich pełną diagnostyką urodynamiczną.
  • W ramach Szpitala działa Poradnia Urologiczna dorosłych zajmując się ambulatoryjnym leczeniem schorzeń urologicznych w ramach refundacji przez Nardowy Fundusz Zdrowia.
  • Wszyscy lekarze przyjmują również wszystkich chętnych w ramach Gabinetu Prywatnego.
  • Dysponujemy również własnym transportem medycznym do przewożenia pacjentów szpitala.
Tworze tablice szablonów w kontrolerze głównym.
language->4
menu->18
Szukam rodziców tej podstrony
Id page: 2
menu->18
szukaj->17
page->13
nletter->1
menu->18
Szukam rodziców tej podstrony
Id page: 2
Strona została wygenerowana w 0.05298 sekund.
Ilość zapytań do bazy SQL: 73