Szpital

Nowoczesny szpital o urologicznym profilu działalności z pełnym zakresem możliwości diagnostycznych, leczniczych i operacyjnych. Szpital powstał w budynku istniejącego od ponad 50 lat chorzowskiego oddziału urologii. Budynek przebudowano i wyremontowano dostosowując go do standardów unijnych.

Dysponujemy obecnie dwoma piętrami łóżkowymi z salami dwu i trzyłóżkowymi. Część sal jest wyposażona we własny węzęł sanitarny dla chorych. Kolejne piętro zajmują sale zabiegowe i operacyjne.

Poradnia Urologiczna przyjmująca pacjentów finansowanych z NFZ dysponuje dwoma gabinetami lekarskimi z pomieszczeniami higienicznymi dla pacjentów.

Szpital dysponuje również oddzielną poczekalnią i gabinetem dla pacjentów przyjmowanych odpłatnie. Komunikację zapewniają dwie windy.

Wyposażenie medyczne

Każdy gabinet poradni wyposażony jest w aparat usg. W ramach Poradni Urologicznej wydzielone jest pomieszczenie do badań urofluometrycznych. Sale zabiegowe wyposażone są w sprzęt niezbędny do wykonania każdego rodzaju znieczulenia i zabiegu operacyjnego szczególnie małoinwazyjnego. Standardem są operacje endoskopowe takie jak endoskopowe rozcięcie zwężenia cewki moczowej pod kontrolą wzroku, elektororesekcje guzów pęcherza i stercza, ureterorenoskopia z kruszeniem kamieni moczowodowych.

Oddział wyposażony jest w salę pooperacyjną z bezpośrednim nadzorem pielęgniarskim i lekarskim.

Dysponujemy również pracownią do badań urodynamicznych oceniającą zaburzenia pęcherza szczególnie przy objawach nietrzymania moczu.

Pracownia kruszenia kamieni moczowych falą pozaustrojową dysponuje nowoczesnym apartem firmy Storz umożliwiającyjm kruszenie wszelkich kamieni.

Tworze tablice szablonów w kontrolerze głównym.
language->4
menu->18
Szukam rodziców tej podstrony
Id page: 4
menu->18
banner->8
szukaj->17
page->13
nletter->1
menu->18
Szukam rodziców tej podstrony
Id page: 4
Strona została wygenerowana w 0.05512 sekund.
Ilość zapytań do bazy SQL: 76