Operacje Robotowe
 
Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Poradnia urologiczna NFZ Chorzów

Adres

icon

ul. Strzelców Bytomskich 11 (Budynek 3c)
41-500 Chorzów

MAPKA KOMPLEKSU >>

 tel.: 32 111 42 50

Godziny przyjęć

icon
Poniedziałek 7:45 – 18:00
Wtorek 7:45 – 15:00
Środa 7:45 – 18:00
Czwartek 7:45 – 18:00
Piątek 7:45 – 15:00

Przyjmuje na podstawie skierowania z POZ

Zakres konsultacji

icon
  • Diagnostyka i leczenie chorób urologicznych.
  • Badania specjalistyczne endoskopia, USG, RTG, biochemia, bakteriologia.
  • Orzecznictwo, opinie medyczne, orzekanie o niezdolności do pracy.

Urolog Chorzów

urolog chorzów nfzPacjentów poszukujących gabinetu urologicznego w Chorzowie lub urologa na terenie miasta Katowice z podpisanym kontraktem NFZ zapraszamy do poradni urologicznej NFZ Chorzów na ulicę Strzelców Bytomskich 11. Jest to najbliższa dla Katowic poradnia urologiczna NFZ współpracująca ze Śląskim Centrum Urologii „Urovita”, a zarazem jedna z najlepszych w okolicy.

Urologia odgrywa istotną rolę w chorzowskiej poradni. Zgłaszający się tutaj pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę w zakresie diagnozowania i leczenia chorób urologicznych wraz z możliwością wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych. Urolog w Chorzowie może wykonać m.in.: specjalistyczne badania endoskopowe, USG nerek, USG dróg moczowych i jąder. Urolodzy pracujący w poradni specjalizują się również w leczeniu schorzeń onkologicznych, takich jak nowotwory pęcherza moczowego, gruczołu krokowego, jądra, nerki, a także nowotwory moczowodu.

Pacjentów poszukujących urologa prywatnie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z listą prywatnych poradni urologicznych w mieście Chorzów i Katowice, współpracujących z naszym Centrum Urologii.