Operacje Robotowe
 
Operacje w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Poradnia urologiczna prywatna

Przychodnie urologiczne

poradnia urologicznaWychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Pacjentów uruchomiliśmy prywatne poradnie urologiczne, w ramach których specjalistyczną pomoc świadczą wysoko wykwalifikowani i doświadczeni urolodzy. Urolodzy prywatnie dostępni są bez kolejek i długich terminów oczekiwania na konsultacje, co jest szczególnie istotne w przypadku pacjentów z podejrzeniem schorzeń onkologicznych, takich jak rak pęcherza moczowego, rak nerek czy rak prostaty, a także pacjentów odczuwających dyskomfort spowodowany nieleczonym schorzeniem urologicznym.

Nasze poradnie urologiczne są doskonale wyposażone, dzięki czemu podstawowe badania diagnostyczne, takie jak USG nerek czy jąder jesteśmy w stanie wykonać podczas wizyty w gabinecie urologicznym. To zdecydowanie przyspiesza diagnozę i umożliwia wcześniejsze rozpoczęcie leczenia. W zależności od zaleceń urologa, leczenie możemy prowadzić w trybie ambulatoryjnym lub hospitalizacji. Zabiegi przeprowadzamy w nowoczesnych szpitalach urologicznych wykorzystując przy tym sprzęt najnowszej generacji. Dzięki temu leczymy w sposób skuteczny, a zarazem komfortowy dla pacjenta.

Poradnie urologiczne – Chorzów, Katowice

Naszą specjalnością jest szeroko rozumiana urologia. Urolog przyjmujący prywatnie w gabinecie lub poradni „Urovita” to doświadczony specjalista, z którym możecie Państwo skonsultować każdy problem związany z nieprawidłową pracą układu moczowego lub dolegliwościami przezeń powodowanymi – od pozornie błahego zapalenia pęcherza moczowego, po wstydliwy problem nietrzymania moczu.

Urolog prywatnie na Śląsku

Prywatne poradnie urologiczne działające w ramach Śląskiego Centrum Urologii „Urovita” znajdziecie Państwo w kilku miastach regionu. Nasz urolog przyjmuje w miejscowościach, takich jak Chorzów, Katowice czy Nowy Targ. Pacjentów z innych miast, na przykład Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, czy Bielsko-Biała zapraszamy do naszej placówki najbliższej ich lokalizacji. Kompletny wykaz placówek prywatnych znajdziecie Państwo poniżej. Nasza Poradnia Urologiczna Katowice działa aż w dwóch lokalizacjach – na Osiedlu Tysiąclecia oraz na katowickiej Ligocie.

Prywatna poradnia urologiczna Nowy Targ

ul. Szaflarska 93d,
34-400 Nowy Targ

Prywatna poradnia urologiczna Katowice Ligota

Ul. Piotrowicka 68
40-723 Katowice

Poradnia urologiczna prywatna Chorzów

ul. Strzelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów