Operacje Robotowe

Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Praca – fizjoterapeuta

Poszukujemy do współpracy  fizjoterapeuty uroginekologicznego

Poszukujemy pozytywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu i obejmie opieką pacjentów z problemami uroginekologicznymi oraz urologicznymi.

Wymagania

  • Predyspozycje interpersonalne – umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy samodzielnej wynikającej z ustawy o zawodzie fizjoterapeuty
  • Zaangażowanie, chęć pracy i rozwoju
  • Wiedza z zakresu urologii oraz uroginekologii

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z pacjentami urologicznymi oraz uroginekologicznymi
  • Ukończone szkolenia specjalistyczne

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Pracę na pełny etat
  • Możliwości rozwoju

Zakres obowiązków:

  • Indywidualna praca z pacjentami
  • Dokładana ocena stanu zdrowia pacjentów
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Współpraca z lekarzami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV – sekretariat@urovita.pl

Poszukujemy do współpracy  fizjoterapeuty ortopedycznego

Poszukujemy zaangażowanej osoby, do współpracy w zakresie fizjoterapii ortopedycznej.

Wymagania

  • Nie wymagamy dużego doświadczenia
  • Znajomość diagnostyki ortopedycznej w podstawowym zakresie

  • Doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi