Operacje Robotowe
 
Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Nasz zespół

Fizjoterapeuta, trener personalny, doradca żywieniowy osób aktywnych fizycznie. Absolwent Akademii Wychowania fizycznego w Katowicach. Podyplomowo żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej, sportowej oraz ESWT urologicznym.

icon

mgr Artur Warot
Fizjoterapeuta

 e-mail

fizjoterapeuta, doktor nauk o kulturze fizycznej, specjalista fizjoterapii, absolwent i obecnie adiunkt Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Były Zastępca Dyrektora ds. Fizjoterapii Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji „Repty”

icon

dr Krzysztof Mehlich
Fizjoterapeuta

icon

lek. med. Tomasz Kściuk
Specjalista ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach. Sport wyczynowy i związane z nim urazy sportowe poznał nie tylko od teoretycznej, ale także praktycznej strony poprzez czynne uprawianie biegów i starty w zawodach (m. innymi wielokrotny mistrz Polski lekarzy w biegach średnich i długich. ) Doświadczenia swoje stosuje z powodzeniem u pacjentów z urazami narządu ruchu czy chorobami zwyrodnieniowymi , tak aby używanie skalpela było jak najrzadsze. Wywiad i badanie lekarskie uzupełnia o badanie USG narządu ruchu.

icon

lek. med. Łukasz Lubelski
Ortopeda

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w fizjoterapii urologicznej oraz uroginekologicznej. Na co dzień pracuje z pacjentami po radykalnej prostatektomii, pacjentkami w ciąży i po porodzie. W swojej praktyce wykorzystuje m.in. metody terapii manualnej, techniki osteopatyczne, kinesiotaping, terapię mięśniowo- powięziową oraz ultrasonografię.

icon

Anna Grajkowska
Fizjoterapeuta urologiczny i uroginekologiczny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na wydziale fizjoterapii. Miłośniczka swojej pracy i sportu! W trakcie wizyty wykorzystuje głównie techniki terapii manualnej metodą Mulligana, terapię tkanek miękkich z zakresu masażu tkanek głębokich i terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych, kinesiotaping oraz trening medyczny.

icon

Patrycja Kałuża
Fizjoterapeutka