Operacje Robotowe
 
Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

O Nas

  • Sandra Błaszczyk – absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach, dyplomowany dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk; studentka Akademii Leczenia Żywieniowego POLSPEN.

„W życiu wielu ludzi wie, co robić, ale mało ludzi robi to, co wie… Nie wystarczy tylko wiedzieć! Musisz podjąć działanie!” – Anthony Robbins

„Niech żywność będzie Waszym lekarstwem, a lekarstwo Waszą żywnością” – Hipokrates

  • Specjalista z zakresu dietoterapii urologicznej

Schorzenia układu moczowego obejmują choroby nerek oraz dróg moczowych, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Jednostki te stanowią istotny problem kliniczny, w szczególności wśród ludności wysoko rozwiniętych społeczeństw. W Polsce problemy te dotyczą 4-5 miliona ludzi, jednakże blisko 90% społeczeństwa pozostaje niezdiagnozowana. Leczenie żywieniowe, obok farmakologii, uznawane jest za jeden z najskuteczniejszych sposobów hamowania postępu tych chorób, ale co istotne również za prewencję ich rozwoju. Po więcej informacji zapraszamy do zakładek Dietetyka kliniczna oraz Dietoterapia urologiczna.

  • Specjalista przyjazny insulinoopornym SOIT-PRO

Insulinooporność jest stanem obniżonej wrażliwości tkanek na insulinę, który nieleczony może doprowadzić do rozwoju cukrzycy typu II. Wzrost świadomości społeczeństwa na temat metabolicznych zaburzeń gospodarki węglowodanowej pozwala na szybką diagnostykę, a także skuteczne leczenie, którego nieodłącznym elementem jest prawidłowo dobrana dietoterapia. Jako pierwsi i jedyni w Chorzowie posiadamy tytuł Specjalisty Przyjaznego Insulinoopornym SOIT-Pro. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Dietetyka Kliniczna.

  • Specjalista przyjazny mózgowi PAD

Schorzenia neurodegeneracyjne, zaburzające homeostazę organizmu charakterystyczne są dla społeczeństw starzejących się. Współczesna medycyna niestety nie zna metody pozwalającej na całkowite wyleczenie tych schorzeń, jednakże wskazuje na nierozerwalny związek między mózgiem, a żywieniem. Racjonalne, odpowiednio zbilansowane żywienie wspomaga leczenie farmakologiczne chorób neurodegeneracyjnych, a licznie występujące związki biologicznie czynne pozytywnie wpływają na funkcjonowanie mózgu. Jako pierwsi i jedyni w Chorzowie posiadamy tytuł Specjalisty Przyjaznego Mózgowi PAD. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Psychodietetyka.

  • Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki
  • Audytor systemu HACCP

System HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) stanowi jeden z głównych elementów Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Pozwala on zapewnić najwyższej jakości opiekę nad Pacjentami Naszego Centrum.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się ciągle doskonalić i podnosić swoje kwalifikacje. Zdobyte wiedza, doświadczenie oraz tytuły pozwalają Nam na kompleksową opiekę i holistyczne podejście – oprócz parametrów zdrowotnych, dbamy również o dobre samopoczucie. Serdecznie zapraszamy do umawiania wizyt.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Naszej poradni. W zakładce Do pobrania znajdą Państwa również materiały edukacyjne.