Operacje Robotowe
 
Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia – relacja

Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia – relacja

Z inicjatywy Wydziału Polityki Zdrowotnej i Aktywizacji Społecznej 13 października 2018 roku  odbył się Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia. Oferta, którą przygotowali uczestnicy projektu była bardzo zróżnicowana. Liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, konkursy, bogaty program konsultacji lekarskich – tak minął dzień świadomości zdrowotnej w MORiSie w Chorzowie.

Każdy odwiedzający mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Mieszkańcy Chorzowa mogli w wygodny i łatwy sposób skonsultować się z wybitnymi specjalistami wybranych dziedzin medycyny, skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych, otrzymać rabat na wybraną usługę wspierającą zdrowie.

Śląskie Centrum Urologii UROVITA oraz Fundacja Urovita przygotowały dla odwiedzających wiele niespodzianek:

⇒  vouchery na bezpłatne badanie EKG, które można było wykonać na miejscu,

⇒ vouchery -10% na konsultację urologiczną, kardiologiczną oraz ortopedyczną,

⇒ vouchery na bezpłatne badania PSA dla mężczyzn powyżej 40 roku życia,

⇒ badania pomiaru gęstości kości wykonywane na miejscu,

⇒ Koperty Życia.

Chorzowski Dzień Promocji Zdrowia to niepowtarzalna okazja, żeby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o siebie, a jednocześnie aktywnie spędzić czas z całą rodziną.

Dziękujemy wszystkim, którzy bawili się razem z nami. Pamiętaj, profilaktyka, to skuteczna metoda zapobiegania chorobom! Zapraszamy do naszych Poradni Prywatnych oraz Poradni Urologicznej NFZ. Badaj się i ciesz się zdrowiem!