Operacje Robotowe
 
Operacje w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

MEDIRATY W UROVICIE

MEDIRATY W UROVICIE

Szanowni Państwo,

Informujemy, że Elstim Sp. z o.o. zawarł umowę z MediRatami  w zakresie pożyczek medycznych oraz w zakresie możliwości odroczenia finansowania lub płatności za usługi medyczne w ratach. Program ten dotyczy tylko i wyłącznie poradni komercyjnych.

Jakie korzyści daje program MediRaty oraz PayPlus?

Jeżeli jesteś Pacjentem, który wymaga kosztownego zabiegu, program ten jest właśnie dla Ciebie. Dzięki zawartej umowie już dzisiaj możesz uniknąć jednorazowego obciążenia finansowego, decydując się na płatność ratalną.

Jak działa program MediRaty?

Pacjent, który decyduje się na skorzystanie z programu, musi posiadać zdolność kredytową. Jest to warunek kluczowy do otrzymania możliwości płatności ratalnych.

Potwierdzenie zdolności kredytowej w systemie MediRat oraz wypełnienie wszelkich formalności zajmuje około 4 minuty.

Dzięki skorzystaniu z programu MediRaty Pacjent ma możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, usług związanych z branżą Beauty, klinik weterynaryjnych oraz gabinetów rehabilitacyjnych.

Czy wymagany jest wkład własny w przypadku skorzystania z programu?

Forma finansowania zależy bezpośrednio od indywidualnych potrzeb Pacjenta. Całość kosztów może zostać podzielona na raty, ale istnieje również możliwość wpłaty własnej i pozostałej spłaty ratalnej.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane ze skorzystaniem z programu MediRaty oraz PayPlus zachęcamy do kontaktu telefonicznego z rejestracją.