Operacje Robotowe
 
Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Pielęgniarki i Położne – DZIĘKUJEMY WAM

Pielęgniarki i Położne – DZIĘKUJEMY WAM

W maju obchodzimy dwa wyjątkowe święta. Dzień Pielęgniarki oraz Dzień Położnej.
Z tej okazji chcielibyśmy podziękować Wam serdecznie za każdą minutę swojej pracy, za serce, z którym pojawiacie się przy Pacjencie, by wspierać do w drodze do zdrowia, czy powitania na świecie nowego członka rodziny.
Jest nam ogromnie miło, że nasz zespół tworzą ludzie z takim zaangażowaniem i uśmiechem. Dziękujemy, że dzielicie się miłością, że uczycie nas dostrzegania pięknych momentów w tych, które wydają się być zbyt trudne do udźwignięcia. Stoicie zwykle na pierwszej linii frontu, reprezentując cały Szpital i Poradnie. Jesteśmy dumni, że z pełną odpowiedzialnością możemy Wam powierzyć zdrowie i życie Pacjentów.

Szczególnie w czasie pandemii, Wasz zawód obarczony jest dużym ryzykiem. Jednak czujecie, jak ważną rolę odgrywacie i jesteście tu z nami, by każdy, kto potrzebuje pomocy, uzyskał ją. To niezwykłe, ile siły w sobie macie, skoro potraficie ją mnożyć i dzielić się nią w każdej chwili.

Raz jeszcze dziękujemy Wam za wsparcie, pomoc, życzliwość, przyjazną atmosferę i dobre słowo. Opieka płynąca z Waszych serc zasługuje na święto każdego dnia.