Operacje Robotowe
 
Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Podtrzymujemy pracę PORODÓWKI

Podtrzymujemy pracę PORODÓWKI
Szanowni Państwo,

Pomimo wszystkich niesprzyjających okoliczności, zdecydowaliśmy się, dla dobra Pacjentek i Personelu Szpitala, który cenimy za jego fachowość, doświadczenie i zaangażowanie, podjąć bardzo ważną decyzję dotyczącą funkcjonowania

Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w Chorzowie.
Informujemy, że do 30.06.2021 Urovita Sp. z o.o. będzie w dalszym ciągu prowadzić Oddział Położniczo – Ginekologiczny oraz Oddział Neonatologiczny. Oddziały te będą funkcjonować z uwzględnieniem ograniczenia udzielania świadczeń zgodnie z komunikatem Centrali NFZ do niezbędnego minimum (z zawieszeniem wykonywania zabiegów planowych). Ograniczenie udzielania świadczeń nie dotyczy natomiast wykonywania świadczeń z zakresu onkologii i przyjmowania porodów, w tym planowych cięć cesarskich. Oznacza to, że do końca czerwca zadbamy o opiekę nad rodzącymi Pacjentkami. Nie mogliśmy pozwolić na to, żeby mieszkanki Chorzowa i okolic były pozbawione takiej opieki. Zapewniamy ponadto, ze dołożyliśmy wszelkich starań aby zachować ciągłość prowadzenia tej placówki. Niestety, z przyczyn niezależnych od nas, odmówiono nam takiej możliwości.
Bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom i Współpracownikom za zaangażowanie i zrozumienie. Doceniamy każde Państwa działanie.