Operacje Robotowe
 
Operacje w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Piknik rodzinny w Chorzowie

Piknik rodzinny w Chorzowie

8 września w Chorzowie z okazji Dnia Zdrowia odbył się niezwykły piknik rodzinny. Była to okazja do promowania zdrowia i profilaktycznych badań lekarskich. Maluchom zorganizowano gry i zabawy, natomiast starsi uczestnicy mogli bezpłatnie zbadać ciśnienie, poziom cukru czy cholesterolu, a także skorzystać z konsultacji, które przeprowadzili nasi specjaliści lek. Krzysztof Kincel i lek. Wojciech Michalik.

Na stoisku każde dziecko otrzymało element odblaskowy, a rodzice i opiekunowie ulotki z praktycznymi poradami promującymi dbanie o swoje drowie i zdrowie swoich pociech.

Na przybyłych mieszkańców czekały liczne atrakcje: kolorowy dmuchaniec, malowanie buzi, modelowanie balonów, kreatywne prace dla dzieci (tworzenie mydełek, koralików). Mimo niesprzyjającej pogody, dzieci z radością i satysfakcją przygotowywały ręcznie upominki.

Ich rodzice w tym czasie mogli odebrać vouchery na bezpłatne badania kardiologiczne i urologiczne, odbyć konsultację u lekarza oraz wykonać bezpłatne badania na miejscu.

Nad wszystkim czuwali specjaliści, którzy doradzali i tłumaczyli wyniki testów. Cieszy fakt, że duża grupa osób skorzystała z możliwości sprawdzenia swojego stanu zdrowia i teraz wie o nim o wiele więcej.

Studio Animo Anima przygotowało również atrakcyjne konkursy dla dzieci, w którym do wygrania były bezpłatne artykuły szkolne.

Strażacy z Chorzowa również włączyli się do akcji „Dnia Zdrowia” urządzając pokaz sprzętu strażackiego dla dzieci.

Na wszystkich czekał zdrowy poczęstunek w postaci jabłek, soków oraz batoników owsianych.

Dziękujemy organizatorom za atrakcyjną imprezę oraz możliwość uczestniczenia w promocji zdrowia w Chorzowie.