Operacje Robotowe
 
Operacje w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Rehabilitacja w bólu kręgosłupa

Rehabilitacja w bólu kręgosłupa

Korzonki. Jeżeli ktoś raz w życiu doświadczył bólu, który swoje źródło znajduje w największym nerwie naszego ciała, na pewno będzie w stanie go rozpoznać. Bywa, że ból ten koncentruje się w części lędźwiowej kręgosłupa. Jednak w zdecydowanej większości przypadków wędruje wzdłuż nogi, przez udo, łydkę, aż do stopy. Możesz odczuwać ból, lub mrowienie, niektórych Pacjentów zalewają fale zimna i gorąca.

W przypadku ostrego ataku ból pojawia się nagle. Wówczas zjawiają się u nas Pacjenci z samodzielnie postawioną diagnozą – wypadnięcia dysku.
Zanim jednak zdiagnozujesz się samodzielnie, odwiedź nasze Centrum Rehabilitacji UROVITA. Tutaj nie tylko nauczymy Cię, jak radzić sobie w sytuacji bólowej, ale również opracujemy dla Ciebie zestaw ćwiczeń, który zbuduje silną podporę dla kręgosłupa, by ten mógł przez wiele lat spełniać swoją funkcję bez bólowych niespodzianek.
Nie da się ukryć, że ruch stanowi dla organizmu ludzkiego podstawę funkcjonowania i w momencie, gdy z jakiegokolwiek powodu zostaje on ograniczony, przestaje funkcjonować jak należy. Może to być Twoja praca siedząca, lub przerwa spowodowana kontuzją. Nie poddawaj się. Zawalcz o każdą minutę.

W Centrum Rehabilitacji UROVITA prowadzimy terapię wspomagającą pracę kręgosłupa. Jeżeli odczuwasz ból, nie zastanawiaj się dłużej, tylko umów się na wizytę. Zapraszamy.