Operacje Robotowe
 
Operacje prostaty w asyście robota

All fields are required.

Close Appointment form

Dziękujemy!

Dziękujemy!

8 września przypada Światowy Dzień Fizjoterapii. Jego celem jest podkreślenie roli fizjoterapii w leczeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu i chorób wewnętrznych.

Obecnym tematem Dnia Fizjoterapii jest promocja pracy fizjoterapeutów w ujęciu walki z COVID-19. Podkreślana jest ich praca zarówno z pacjentami w szpitalach, jak i podczas terapii długoterminowych.

Celem działań fizjoterapeuty jest najprościej mówiąc, utrzymywanie i przywracanie pacjenta do maksymalnych zdolności ruchowych i funkcjonalnych – tłumaczy prof. Maciej Krawczyk, prezes Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

Kontuzja może zdarzyć się każdemu z nas. Ból, który jest skutkiem urazów, wypadków czy chorób utrudnia normalne funkcjonowanie. Niezbędna jest więc wizyta u specjalisty. Przy odpowiednio dobranych zabiegach fizjoterapeutycznych możliwy jest szybki powrót do zdrowia. By jednak tak się stało, warto wiedzieć, do którego specjalisty się zgłosić.

W naszym Centrum Urovita misją specjalistów w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii jest kompleksowa pomoc pacjentowi w powrocie do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Zakres naszej działalności obejmuje rehabilitację osób starszych, rehabilitację dzieci, rehabilitację po urazach, kontuzjach i operacjach, rehabilitację stomatologiczną, rehabilitacje urologiczną, rehabilitację kobiet w ciąży i połogu – fizjoterapia ta wymaga bardzo indywidualnego podejścia i bezpiecznych metod pracy. Plany terapeutyczne oparte są na metodach pracy w zakresie profilaktyki, diagnozowania i eliminowania powikłań oraz dolegliwości powstałych w organizmie kobiety w okresie ciąży, porodu i połogu. Służymy Państwu swoją wiedzą, czasem i umiejętnościami, oferujemy min.: mobilizację blizny po cesarskim cięciu, pracę z rozejściem kresy białej, indywidualny dobór ćwiczeń dla szybszego powrotu do formy po porodzie i trening mięśni dna miednicy.

Z Tego miejsca pragniemy z całego serca podziękować fizjoterapeutom, którzy tworzą zespół Centrum Rehabilitacji UROVITA w Chorzowie. Doceniamy Wasze zaangażowanie i codzienną pracę. Najlepszą wizytówką Waszej pracy są zadowolone twarze Pacjentów, którzy tak chętnie wracają, przyprowadzając całe rodziny i przyjaciół.

Potrafiliście sprawić, że Pacjenci otwierają się przed Wami nawet w kwestiach bardzo intymnych.

Dziękujemy!